POD KLUCZEM

Pokój Iluzja


Jest to pokój w którym poza łamigłówkami i szyframi zobaczysz cos zupełnie nowego! Niestandardowe zagadki często oparte o złudzenia optyczne na pewno Cię zaskoczą i zadziwią. Poza walką z czasem będziesz musiał zmierzyć się ze swoja wyobraźnią. Wzrok często myli a otaczający świat nie jest taki jakby się wydawało. Uwierz w magię tego miejsca i zobacz rzeczy których nie ma.

Pokój jest ambitny, ale jeśli jesteś sprytny na pewno dasz sobie radę:)

Czas gry: 75 min
Poziom trudności: ekspert
Grupy 2-6 osób, cena 110zł

Pokój Tajemnicza Wyspa


Jakie tajemnice skrywa czerwona szafa? Legenda głosi, że po przejściu przez nią przenosisz się w zupełnie inne, dziwne miejsce, np. lądujesz na brzegu tropikalnej, dzikiej wyspy. Niech jednak nie zmyli Cię rajski wygląd tego miejsca, nie rozluźniaj się za bardzo, ponieważ masz tylko 60 minut aby odnaleźć drogę powrotną. Po tym czasie portal zamyka się a Ty zostaniesz uwieziony na zawsze na tajemniczej wyspie, która po zmroku wygląda zupełnie inaczej . Czy zdobędziesz się na odwagę by przekroczyć próg czerwonej szafy?

Czas gry: 60 min
Poziom trudności: średni
Grupy 2-6 osób, cena 100zł

Pokój Podwodny Świat


Przekrocz właz łodzi podwodnej i odkryj tajemnice dna oceanu. Poznaj piękno morskich stworzeń jak i urok nieprzebytych głębin. Eksploruj podwodne groty i podążaj śladami syren. Poczuj się jak prawdziwy nurek i daj się pochłonąć głębii oceanu.

Czas gry: 75 min
Poziom trudności: trudny
Grupy 2-5 osób, cena 120zł